‘SAĞLIK’lı tribün
2021-05-12 - 13:54 | Son Güncelleme: 2021-05-16 22:24
Süper ligin 41. Haftasında kendi sahasında Trabzon’u ağırlayan temsilcimiz Konyaspor’a tribünden sağlıkçılar destek verdi. Türkiye Futbol Federasyonundan özel izinle trübünde sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde yerlerini alan sağlıkçılar, 90 dk boyunca yerlerinde duramadılar.

Süper ligin 41. Haftasında kendi sahasında Trabzon’u ağırlayan temsilcimiz Konyaspor’a tribünden sağlıkçılar destek verdi. Türkiye Futbol Federasyonundan özel izinle trübünde sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde yerlerini alan sağlıkçılar, 90 dk boyunca yerlerinde duramadılar. Konyaspor’un girdiği pozisyonlarda hop oturan hop kalkan sağlıkçılar, Başta Konyaspor yöneticileri olmak üzere, TFF’na teşekkür ettiler. 22 kişilik sağlıkçı grup maç bitimiyle birlikte mutlu bir şekilde evlerine döndüler.

Süper ligde Trabzonspor’u ağırlayan temsilcimiz Konyaspor, sahadan berabere ayrıldı. Avrupa kupalarına katılmak için mücadele eden Karadeniz temsilcisi Serkan’ın kırmızı kart göresiyle birlikte maçı 10 kişi tamamladı. Ligde rahat bir konumda bulunan yeşil beyazlı temsilcimiz de ise önümüzde ki günlerde kongre heyecanı yaşanacak.

  • Beğen
YORUM YAZIN